Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:101106 Library:100236 in /home/u294826061/domains/saknes.lv/public_html/config.php on line 36
Jaunumi

Jaunumi

Nāc uz konferenci „Skaļrunis” un uzzini, kā vislabāk lobēt veselības jautājumus!

Ar ko Jūs nodarbojaties ikdienā?

Ikdienā mans darbs aizrit akadēmiskajā vidē. Strādāju Rīgas Stradiņa universitātē par docenti un vadošo pētnieci. Mana darbības joma ir sabiedrības veselība.  Taču paralēli akadēmiskajam darbam piedalos arī vairāku nevalstisko organizāciju ("AGIHAS", "DIA+LOGS", "BaltHIV", "Veselības projekti Latvijai") projektos, esmu biedrības "Bezcigaretes.lv" valdes locekle un biedrības "Papardes zieds" padomes locekle. 

Cik ilgi jau strādājat ar nevalstiskajām organizācijām?

Man ir vairāk kā 15 gadu pieredze NVO darbā. Šajos gados esmu ne vien piedalījusies politikas veidošanā sabiedrības veselības jomā, bet bijusi arī ļoti praktiski iesaistīta nevalstisko organizāciju darbā, piedaloties līdzekļu piesaistē un interešu aizstāvībā. 

Par ko stāstīsiet savā lekcijā?

Runāšu par to, kā nevalstiskās organizācijas var panākt politiskās izmaiņas par labu savām vajadzībām un parādīšu piemērus no reālām lobēšanas kampaņām, kas bijušas veiksmīgas.  Vai zināt, kuri argumenti ir visiedarbīgākie? Izrādās, ka atšķirīgus cilvēkus var pārliecināt atšķirīgā veidā - pastāv trīs galvenās pieejas, kuras apvienojot vienotā komunikācijas stratēģijā, iespējams panākt vislabāko rezultātu. Kas tās ir par pieejām? To uzzināsiet, ja atnāksiet uz manu lekciju.

Vai konferences dalībniekiem būs iespēja izmēģināt iegūtās zināšanas arī praksē?

Jā, pēc lekcijas plānots praktisks grupu darbs, kura laikā NVO pārstāvji varēs dalīties pieredzē, analizēt  savu situāciju un kopā ar citiem dalībniekiem meklēt resursus, kas nepieciešami veiksmīgai sadarbībai ar valsts institūcijām

  

Uzziņai:

19. septembrī Rīgas Stradiņa universitātes telpās norisināsies biedrības ģenētiski pārmantoto slimību pacientiem un līdzcilvēkiem „Saknes” rīkotā bezmaksas konference “Skaļrunis”. Aicināti pieteikties pacientu un ārstu organizāciju pārstāvji, lai lekcijās un nodarbībās pie nozares ekspertiem iegūtu zināšanas un prasmes komunikācijā ar medijiem, kas ļautu nostiprināt organizāciju ietekmi gan reģionālā, gan nacionālā līmenī. Gaidīti arī citi interesenti, t.sk. nozares studenti, kas strādā sabiedrības labā, un kam šīs zināšanas var būt noderīgas! 

Reģistrācijas anketa: https://ej.uz/Skalrunis 

Vairāk informācijas par pasākumu: https://www.facebook.com/events/330344394640958 un http://www.saknes.lv/lv/konference-skalrunis 

Konferenci “Skaļrunis” rīko Biedrība ģenētiski pārmantoto slimību pacientiem un līdzcilvēkiem „Saknes” sadarbībā ar aģentūru “Divi gani”. Atbalsta “Takeda”, “TENA” un Rīgas Domes Labklājības departaments.

Foto: pieci.lv