Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:101106 Library:100236 in /home/u294826061/domains/saknes.lv/public_html/config.php on line 36
Jaunumi

Jaunumi

Konference SKAĻRUNIS aizskan līdz nākamajam gadam

Konferences dalībnieku vidū klātienē piedalījās 38 dažādu organizāciju pārstāvji – gan pacienti, gan ārsti, gan citu nozarei pietuvinātu organizāciju pārstāvji. Pacientiem un viņu pārstāvjiem tā viennozīmīgi bija lieliska un arī unikāla iespēja savā starpā iepazīties, kā arī tiešā kontaktā pārrunāt aktuālus jautājumus ar pieaicinātajiem lektoriem-speciālistiem. Konferences dienā ir nodibināti vērtīgi savstarpējie kontakti, ieskicētas sadarbības iespējas, kā arī nosprausti nākamie sasniedzamie mērķi darbam pacientu dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Plašā interese par piedāvāto tēmu un arī par iespēju satikties dažādām pacientu organizācijām vienuviet liecina par to, ka kopīga sadarbība un dalīšanās ar labās prakses piemēriem ir ļoti aktuāla. Pacienti savu interešu aizstāvībā šobrīd piedzīvo pozitīvu un strauju kāpumu, un šāda veida apvienojošas pieredzes un prasmju celšanas pasākumi būtiski uzlabo pacientu interešu pārstāvēšanu nākotnē.

Šo pasākumu ir plānots veidot kā ikgadēju, tādēļ uz nākamo gadu jau ir rezervētas telpas konferences īstenošanai – nākamais SKAĻRUNIS notiks 2021. gada 18.septembrī RSU. Balstoties uz dalībnieku atsauksmēm, kā arī sekojot aktualitātēm sabiedrībā, tiks izvēlēta nākamā konferences un līdz ar to arī citu aktivitāšu virstēma.

Konferenci “Skaļrunis” rīkoja Biedrība ģenētiski pārmantoto slimību pacientiem un līdzcilvēkiem „Saknes” sadarbībā ar aģentūru “Divi gani”. Atbalsta “Takeda”, “TENA” un Rīgas Domes Labklājības departaments.