Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:101106 Library:100236 in /home/u294826061/domains/saknes.lv/public_html/config.php on line 36
Jaunumi

Jaunumi

Aicinām uz pasākumu “Ģenētiski pārmantoto slimību diena Rīgā”

2016.gada 18.septembrī norisināsies pasākums “Ģenētiski pārmantoto slimību diena Rīgā”, pasākumu rīko biedrība „Ģenētiski pārmantoto slimību pacientiem un līdzcilvēkiem “Saknes””, būs interesantas un izglītojošas speciālistu lekcijas par dažādām tēmām, kas saistītas ar retām slimībām, kā arī varēs saņemt jauno “Saknes” avīzi Nr.2.

Pasākuma norises vieta un laiks: Pop-up mākslas galerija, t/c "Galleria Riga", Dzirnavu ielā 67, 6.stāvā, 18.septembrī no plkst. 13:00 līdz 15:30. Laipni gaidīti visi reto slimību pacienti un līdzcilvēki, kā arī ikviens interesents.

Pasākuma programma:

  • Juris Beikmanis, Biedrības “Saknes” vadītājs – ievadvārdi, informācija par biedrības aktualitātēm, tostarp juridiskajām nepilnībām un pacientu tiesībām reto slimību jomā;
  • Dr. Zita Krūmiņa, ārsts – ģenētiķis – par ģenētiskajām slimībām;
  • Dr. med. Viktorija Ķēniņa, neirologs – imunologs – par enzīmu lomu organismā;
  • Neformālas sarunas ar speciālistiem un pasākuma apmeklētājiem;
  • Pacienta stāsts.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, kā arī līdzfinansē Rīgas domes Labklājības departaments.